Massimiliano Allegri: Kam refuzuar Realin për Juventusin

Massimiliano Allegri trajneri i Juventusit pranon se ka refuzuar të bëhet trajner i Real Madridit, pasi dëshiron të qëndrojë te Juventusi.

Allegri ishte një nga kandidatët për të shkuar në krye të Realit

“Le të themi se i kam thënë po Juventusit. Fola me presidentin Florentino Perez, dhe i thash se për shkak të respektit për presidentin, Andrea Agnelli, të cilit i kam dhënë fjalën se do të qëndroj në Juventus. Duhet ta falënderoj presidentin e Realit që më dha një mundësi për të shkuar atje”, është shprehur Allegri për Sky Sport.V.D/dritare.net/

LEXO DHE :  Flet berberi i Ramës në Dhërmi: Më tha do të të bëj reklamë, mund të kishte lënë bakshish më të majmë

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.