Martohet Cesc Fabregas/ Ja disa foto nga dasma përrallore!

Ditën e djeshme, futbollisti spanjoll, Cesc Fabregas ka kurorëzuar në martesë, lidhjen e tij disa vjeçare me partneren, Daniella Seman. Ka qenë vetë futbollisti i “Chelseas”, ai që ka publikuar disa foto përrallore nga dasma e tij.

Mësohet se, ceremonia martesore është zhvilluar në, Cliveden House, në Berkshire. Nuk kanë munguar foto edhe nga Daniella, e cila ka postuar foto të shumta në Instagram, për ditën më të bukur të jetës së saj.

LEXO DHE :  Video/ Grida Duma, të rinjve: Mos e shiko suksesin në dritare, por në pasqyrë!

Fabgregas ka tre fëmijë nga lidhja me Semaan, ndërsa gruaja e tij i ka edhe dy fëmijë të tjerë nga një lidhje e mëparshme./K.C/Dritare.netLini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.