Mariza Ikonomi: Më pëlqen t’i ngjaj nënës time, jo Monica Belucit!

Këngëtarja Mariza Ikonomi, këto kohë është pjesë në “Dancing With tha Stars”, ajo një artiste e cila ka shumë pasione dhe shumë talent, e kemi parë si këngëtare, prezantuese dhe tashme si një balerin.

E ftuar në emisionin “Chic” të moderatores Fjodora Fjora, këngëtarja është ka folur rreth jetës së saj dhe pasionin për kërcënim. Gjithashtu, e pyetur a e ka ndjerë nevojën për operacione, ajo është shprehur se është kundër ndërhyrjeve kirurgjikale.

“E para s’kam dashur të jem simbol që të më pëlqejnë meshkujt me rëndësi është të pëlqej veten. S’kam menduar ndonjëherë të ndryshoj veten, ndjehem mirë kështu. Unë jam kjo që jam dhe ne femrat duhet të kënaqemi kështu si jemi. Më pëlqen ti ngjaj nënës time, jo Monica Belucit. Edhe nëse do bëj ndonjë ndërhyrje nuk mendoj të trash buzët. Më pëlqen portreti që kam edhe pse nuk jam perfekte”. Ka thënë Mariza./D.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Sot protestë para Parlamentit, ja ç'pritet të ndodhë!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.