Mandzukic pranë largimit, tek Juventusi po kërkojnë sulmues

Mario Mandzukic është në qendër të merkatos së Juventusit. Sulmuesi kroat mund të largohet nga qyteti i Torinos për t’u transferuar në Kinë ose Turqi. Në këtë mënyrë, klubit bardhezi në merkaton e verës do t’i duhet të ndërhyjë për një përforcim në repartin e avancuar.

LEXO DHE :  Foto që tregojnë pritshmëritë për udhëtimet dhe realitetin!

Për momentin dy janë alternativat, të cilat po vlerësohen nga shoqëria italiane. Emri i parë është Anthony Martial i Manchester United, ndërsa objektivi i dytë është spanjolli i Chelsea, Alvaro Morata, që në Torino do ta konsideronin një rikthim të madh. /d.m-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.