Mahnitëse! 10 herë kur Jennifer Lopez është shfaqur pa grim

Jennifer Lopez është nga ato femra që nuk ngurrojnë të dalin në publik pa grim dhe sportive.

Kaq vite karrierë kamerat e kanë kapur shumë herë atë pa make up dhe pa ato flokët e saj të gjata dhe të rregulluara, që jemi mësuar të shohim në skenat ku ajo performon.

JLo si një një ndër këngëtaret më seksi dhe shumë e talentuar, di shumë mirë të na mahnit me performancat dhe shfaqjet e mrekullueshme të saj, por edhe kur ajo shfaqet pa grim prapë na lë pa fjalë.

LEXO DHE :  Habit drejtoresha e azilit, parashikon vdekjen e 10 të moshuarve gjatë vitit 2019

Për këtë arsye edhe dritare.net ka sjell një fotogaleri me foto të JLo, ku duket pa make up dhe me flokët e kapura topuz, mund të shikoni edhe vet se ajo duket thjesht mahnitëse./D.M-Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.