Macja e famshme parashikon kush do të fitojë gjysmëfinalen Angli-Kroaci

Një mace e cila është bërë e njohur për parashikimet e saj të ndeshjeve të botërorit ka bërë parashikimet e saj edhe për ndeshjes mes Anglisë dhe Kroacisë që luhet sonte.

Përpara maces ishin dy tase me ushqim, dhe flamujt e shteteve.

LEXO DHE :  Victoria Beckham për herë të parë në Londër, ja koleksioni mahnitës i saj!

Ajo iu ofrua tasit të Anglisë dhe tifozët brohoriten nga gëzimi, por u kthyer dhe hëngri edhe më shumë ushqim nga tasi i Kroacisë.

Kjo gjë është lexuar se ndeshja do të dalë 1-1./ I.M-Dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.