LSI i ikin 3 këshilltarë të Lezhës, PS i bashkohen 5

5 këshilltarë të bashkisë së Lezhës i janë bashkuar ditën e sotme Partisë Socialiste.

Këshilltarët e ikur janë 3  të  LSI-në, 1 me G99 dhe një me PAK-së.

Emrat e këshilltarëve të larguar janë Ferdinand Ndoj, Hasan Muça, Agim Doda, Ndrek Gazulli dhe Erind Ndreca.

LEXO DHE :  Shkodër/ Si u mbrojtën në gjykatë mjekët dhe personeli i spitalit

‘’Kalimi ynë në PS është i natyrshëm pasi duke parë zhvillimet në vend Reforma në Drejtësi dhe integrimi i vendit duhet të jenë prioritetet e të gjithëve ne”, është shprehur një prej këshilltarëve./ I.M-Dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.