Lori Hoxha ndryshon pamje, shfaqet me flokë të shkurtër

Fashionistja Lori Hoxha nëse shpesh ka eksperimentuar me stilin e veshjes, flokët nuk i ka ndryshuar kurrë. Epo mesa duket edhe këtyre i erdhi radha të ndryshojnë, pasi Lori ka vendosur të shkurtojë gjatësinë e flokëve që i ka mbajtur gjithmonë të gjatë.

LEXO DHE :  Foto/ 40-vjeçarja Katie Price tërheq vëmendjen e të gjithëve

E pandryshuar mbetet ngjyra bionde.

Lori ka postuar në profilin e saj Instagram modelin e ri të flokëve, që në fakt e tregojnë më të vogël në moshë dhe i shkojnë shumë./d.r-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.