Lori Hoxha ndryshon look, ja si duket ajo!

Lori Hoxha, së fundmi ka publikuar në Instagram një foto ku duket me pamje krejt tjetër. Lori siç duket ka vendosur të eksperimentoje me ngjyrën e flokëve dhe stilin saj. Ata flokët e gjatë, e të verdhë të hedhura krahëve,  janë zhdukur plotësisht.

Lori tani ka vendosur t’i presë flokët dhe t’i lyejë në një ngjyrë më të errrët. Ky model flokësh ka qenë dhe do të mbetet një trend këto kohë.

LEXO DHE :  Sërish rrjedhje nga PD, aleati i Bashës dorëzon formularin e dekriminalizimit

Në foton e postuar prej saj, ajo shkruan se nga ky ndryshim as vëllai i saj nuk ka arritur ta njohë.

“So different my brother didn’t recognize me”,-shkruan Lori

Të shumtë kanë qenë komentet që e uronin Lorin për ndryshimin e flokëve, por edhe e komplimentonin për zgjedhjen e të kuqes për buzët që kompletonte look-un e ri./K.Ç/Dritare.net

 

 

 

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.