Lori Hoxha me poza sensuale, nxjerr gjoksin

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha, duket se nuk po i reziston dot temperaturave të larta të stinës.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto, veshur me të bardha, ku shfaq gjoksin.

LEXO DHE :  Modelja shqiptare refuzon një natë me Ronaldon

Me veshjen sensuale, ajo di gjithmonë sesi të qëndrojë në qendër të vëmendjes së publikut./dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.