Lojërat e fatit/ Presidenti dekreton ndryshimet në ligj

Presidenti, Ilir Meta pasditen e kësaj të premteje ka dekretuar ndryshimet në ligjin për “Lojërat e fatit”. Këto ndryshime parashikojnë mbylljen e të gjitha lojërave të fatit pas datës 1 janar./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  La Liga/ Barcelona triumfon ndaj Sociedadit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.