Llogaridhënia/ Rama shkarkon drejtorin e Inspektoratit të Punës në Berat

Kryeministri Edi Rama ka vijuar me turin e llogaridhënies në Kuçovë pasdite ne së premtes.

Menjëherë pas këtij takimi, kryeministri Rama ka shkarkuar drejtorin e Inspektoratit të Punës në Berat Shkëlqim Hadaj.

LEXO DHE :  Ndërron jetë foshnja 4-muajshe në QSUT

Gjithashtu shefi i qeverisë ka paralajmëruar drejtoren e ISKSH, Anida Dhana. / I.M-Dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.