Liga e Kampionëve/ Liverpul dhe Monako shkatërrohen në ndeshjet e para

Kanë përfunduar tanimë dy takimet e Ligës së Kampionëve mes takimet Crvena Zvezda-Liverpul dhe Monako-Klub Bruzh.

Rezultatet e të dy takimeve kanë qenë befasuese pasi edhe Liverpuli edhe Monako kanë humbur me rezultate të thella.

LEXO DHE :  Diskutime mes palëve deri pasmesnate, si u zgjidh kontrata me Panuçin!

Serbët kanë marrë një fitore historike 2-0 përballë anglezëve, ndërsa francezët e Henrisë janë shkatërruar në shtëpi me rezultatin 0-4. Tashmë situata e kualifikimit në grupet përkatëse komplikohet edhe më tej./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.