Larg syrit të të gjithëve, Justin Biber  dhe Hailey Baldwin sapo janë martuar

Larg syrit të publikut, dhe pa shumë bujë, Justin Biber  dhe Hailey Baldwin janë martuar të enjten, shkruan “People” transmeton Dritare.net.

Çifti u martuan të enjten në Neë York City, konfirmojnë burimet.

LEXO DHE :  Rama i rikthehet replikave me ndjekësit në rrjetet sociale. Këtë herë debati për pagat

Sipas burimeve fetare të “People” ata ishin martuar ligjërisht në gjykatë, por kishin zhvilluar edhe një ceremoni fetare, dhe më pas një festë me familjarët e miqtë e tyre./ I.M-Dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.