Larg syrit të të gjithëve, Justin Biber  dhe Hailey Baldwin sapo janë martuar

Larg syrit të publikut, dhe pa shumë bujë, Justin Biber  dhe Hailey Baldwin janë martuar të enjten, shkruan “People” transmeton Dritare.net.

Çifti u martuan të enjten në Neë York City, konfirmojnë burimet.

LEXO DHE :  Foto/ A do të guxonit ta provonit një ulje në këto aeroporte!

Sipas burimeve fetare të “People” ata ishin martuar ligjërisht në gjykatë, por kishin zhvilluar edhe një ceremoni fetare, dhe më pas një festë me familjarët e miqtë e tyre./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.