Kur plqëria të zbukuron më shumë se rinia, ja si duket këngëtarja e famshme!

Sa më shumë kalojnë vitet aq më i bukur duket fiziku i saj, i tonifikuar dhe plot muskuj. Në qoftë se do të shohim fotot e saj në vite vihet re se stërvitja intensive që bën këngëtarja po jep gjithmonë e më shumë efekt.

LEXO DHE :  Fustane më të veçantë se këto nuk kishim parë. Ja si u duk Elvana dje në koncertin e Prishtinës!

Në një foto të shumë viteve më parë këngëtarja jJennifer Lopez ka pasur një trup të bukur dhe të rregullt, ndërsa tani fiziku i saj ka marrë një tjetër pamje, më shumë forma dhe më tepër muskuj./D.M-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.