Kulla e Eiffel-it goditet nga rrufeja, pamjet po bëjnë xhiron në rrjet

Franca është përfshirë nga një mot i paqëndrueshëm ditët e fundit, që ka sjellë stuhi dhe shtrëngata.
Kryeqyteti, Parisi, u godit këtë të hënë nga stuhia e fuqishme, e cila shkaktoi dhe një viktimë.
Një vajzë u godit nga një pemë dhe për pasojë humbi jetën.
Mirëpo, autoritetet u vunë në alarm pikërisht në momëntin kur një rrufe goditi kullën Eiffel.
Pamje të tilla të shkëndijës që prek majën e kullës për pak minuta bënë xhiron në rrjetet sociale./d.m-dritare.net

LEXO DHE :  Shkarkohet Afrim Qëndro, ja kush e zëvendëson kreun e ARRSH!

  

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.