Ku po shkon Arbana?

Arbana ndahet me të birin, Jonin, i cili sapo mbushi 1 vjeç.

Nuk dihet ku po shkon, por duket se kudo po shkon e ka të vështirë pa Jonin. Siç shihet edhe nga dicitura, për Arbanën, këto janë ‘ndarjet më të vështira’./dritare.net/

LEXO DHE :  Mbretëresha me stil, Letizia e veshur me një fustan që kushton 90 euro

 

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.