Ku e kaluan vipat, fundjavën!

Për të qenë në formë perfekte vipat shqiptarë gjithmonë shfrytëzojnë fundjavën.

Por dilemat për të kaluar një fundjavë të bukur i shqetësojnë të gjithë. Dritare.net ju sjell fotot se ku e kanë kaluar vipat fundjavën, kanë pushuar apo jo?! Këtë e shohim përmes fotove më galerinë e mëposhtëme që kemi marrë nga profilet e tyre në Instagram./d.m-dritare.net

LEXO DHE :  Nëse i hani këto 9 perime, do të shtoni në peshë!


Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.