Vrau kryeplakun e Kotës, arrestohet 43-vjeçari

Është vrarë me çifte në Vlorë, kryeplaku i  Kotës, Fatmir Hodo. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në një lokal në fshatin Kotë, të Selenicës. Autori i vrasjes është 43-vjeçari, A.D, i cili është vënë në pranga nga policia. Dyshohet se shkak i vrasjes ka qenë një konflikt  i mëparshëm mes dy personave. 43-vjeçari qëlloi me çifte kryeplakun e Kotës dhe u largua nga vendngjarja. Pas kësaj policia është vënë në kërkim të autorit dhe ka mundur ta arrestojë. Policia po vazhdon me hetimet, deri në zbardhjen e plotë të ngjarjes./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Mbi 90% e shqiptarëve kanë kryer check up. Po ti?

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.