Vritet kryeplaku i Kotës, në Vlorë

Është vrarë me çifte në Vlorë, kreu i njësisë administrative, Kotë, Fatmir Hodo. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në një lokal në fshatin Kotë, të Selenicës.  Ndërkohë dyshohet se autori i ngjarjes është një djalë i ri.  Dyshohet se shkak i vrasjes të jetë një konflikt i mëparshëm. Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe ka nisur hetimet deri në zbardhjen e plotë të ngjarjes./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Rënia e iluzionit për arbitrin amerikan

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.