Kryeministrit kanadez i bien vetullat gjatë konferencës!

Kryeministri kanadez, Justin Trudeau cilësohet si një ndër meshkujt më të bukur të politikës.

Trudeau është shumë i bukur, por askush nuk dinte se ai vendos vetulla fallco.

Gjatë një konference për shtyp në kuadër të samitit të G7, teksa kryeministri fliste, shihej që vetullat fallco po i binin.

LEXO DHE :  Horoskopi i datës 22 gusht 2018

Videoja e tij bëri bujë në të gjitha mediat dhe rrjetet sociale, por Daily Mail thotë se Kryeministrit nuk i bien vetullat, por është thjeshtë ndriçimi./D.M-Dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.