Kryeministri Rama dhe ministri Xhafaj takohen me Metën në Presidencë

Kryeministri Edi Rama dhe ministri Fatmir Xahfaj po zhvillojnë një takim me presidentin Ilri Meta në ambientet e presidencës. Takimi zhvillohet në kuadër të mbledhjen të Këshillit të Sigurisë Kombëtare i lenë në axhendë dy javë më parë. Kjo mbledhje vjen vetëm pak para se Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj të dalë në konferencë për shtyp në orën 18:30, lajm të cilin e konfirmoi vetë ai. V.D/Dritare.net

LEXO DHE :  14 vende reale që ngjajnë si një përrallë e vërtetë!

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.