Kryeministri Rama bisedë me Trump dhe Pompeon

Gjatë samitit të NATOS të zhvilluar në Bruksel kryeministri Edi Rama ka takuar edhe Presidentin e SHBA, Donald Trump.

Rama ka zhvilluar edhe një bisedë kokë më kokë me Trump dhe Sekretarin e Shtetit Pompeo.

LEXO DHE :  SPAK/ Kush janë 27 prokurorët që kandidojnë për antikorrupsionin!

Ka qenë Rama ai që e ka publikuar videon e bisedës në instastory./ I.M-Dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.