Kryeministri i Rusisë i bën dhuratë Elhaida Danit!


Këngëtarja e famshme Elhaida Dani, një prej zërave me të mire shqiptar, ndodhet në Rusi sepse ishte pjesë në shfaqjen “Katedralja e Parisit” ku ajo luante rolin e Esmeraldës.

Pas shfaqjes Kryeministri i Rusisë Dmitry Medvedev i ka dhuruar asaj një buqet me lule. Këtë na i ka bërë me dije vet Elhaida, pasi e postoi në Instastory duke e falenduar atë.

LEXO DHE :  FOTO+18/ Mediat kroate publikojnë imazhet “me pullë të kuqe” të Bleona Qeretit

‘E nderuar të marr këtë buqetë me lule nga kryeministri i Rusisë, zoti  Dmitry Medvedev, mbrëmë pas shfaqjes!” ka shkruar Elhaida.

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.