Kroacia gjen për herë të dytë portën Ruse, Vida çon skuadrën drejt gjysmëfinales

Vida shënon për Kroacinë në minutën e 100 duke i hapur rrugën Kroacisë për në gjysmëfinale.

Kamariç ka barazuar në minutën e 39, duke shënuar për Kroacinë dhe duke ndryshuar kështu  kursin e lojës.

Në minutën e 30-të Rusia ka kaluar në avantazh duke gjetur portën Kroate.

LEXO DHE :  Nga këngëtare, në vlogere në Youtube. Tani mund të gatuajmë me Nertila Kokën!

Sigurisht që Krocia dëshiron të shkojë sa më lart në këtë ëndërr, ndërkohë që Rusia ndihet me e qetë pasi është në shtëpinë e saj. Skuadra që do të fitojë në ndeshjen e sotme do të ndeshet në gjysmëfinale me Anglinë. V.D/dritare.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.