Kroacia drejt finales së madhe, Manduzkiç shënon golin e dytë

Kroacia bën të pamundurën duke shënuar golin e dytë edhe më kryesor për kualifikimin në finale.

Manduzkic nga një krosim nga mesfushori Rakitiç, i harruar nga mbrojtja e Anglisë ka dërguar topin në rrjetë shkruan Dritare.net

LEXO DHE :  Aksident i rëndë në Levan-Fier/ 4 të plagosur

Kroacia nëse fiton sonte do të futet në histori si skuadra ballkanase më e mirë.

Rezultati Kroaci-Angli: 2-1.\d.m-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.