Krijohen tensione në Kuvend, Basha kërkon më shumë kohë

Ashtu si pritej në Kuvend gjatë seancës plenarë është krijuar një situatë e tensionuar, pasi kreu i PD-së Lulzim Basha,  ka përfunduar kohën e tij të fjalës, ka kërkuar edhe më shumë. Megjithatë në kohën që Ruçi njoftoj mbylljen e seancës Basha është lidhur direkt, live në “Facebook”.

LEXO DHE :  Nuk mbyllen lojërat e fatit, Policia arreston 3 persona

“Gojën opozitës nuk ia mbyllni dot, as me metodat e sigurimit ju jeni shkolluar e rritur. Prandaj unë do të vazhdoj deri në fund fjalën time këtu. Duhet të respektoni Kuvendin Zoti Basha, Mos e uzurponi Parlamentin, Uluni poshtë”,- u shpreh Ruçi. V.D/Dritare.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.