Korçë/ I riu ndëron jetë në komisariatin e policisë

Një i ri është gjetur i vdekur ditën e sotme në Komisariatin e Policisë në Korçë.

Sipas informacioneve mësohet se  viktima është një 27-vjeçar që ishte arrestuar për vjedhje me dhunë.

Mësohet se viktima është Enea Ftoi, dhe u gjet I pajetë në ambientet e paraburgimi. Policia bën me dije se i riu është gjetur i vdekur aty dhe se ai ishte njihet si përdorues i lëndëve narkotike. V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Victoria Beckham për herë të parë në Londër, ja koleksioni mahnitës i saj!

 

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.