Korçë/ I riu ndëron jetë në komisariatin e policisë

Një i ri është gjetur i vdekur ditën e sotme në Komisariatin e Policisë në Korçë.

Sipas informacioneve mësohet se  viktima është një 27-vjeçar që ishte arrestuar për vjedhje me dhunë.

Mësohet se viktima është Enea Ftoi, dhe u gjet I pajetë në ambientet e paraburgimi. Policia bën me dije se i riu është gjetur i vdekur aty dhe se ai ishte njihet si përdorues i lëndëve narkotike. V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Soreca nga Mati: Të miratohet reforma zgjedhore, para qershorit 2019

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.