Kopshti prezantimi i parë i shtëpisë, ja disa ide brilante për ta mobiluar!

Më të vërtetë nëse kemi një shtëpi të bukur dhe një oborr të pa pastruar, pa mobiluar ose të sistemuar keq, kjo do të shkatërronte gjithçka.

Nuk është e rëndësishme të shpenzoni shumë, ju dhe me pak para mund të bëni diçka të bukur, pra më një tavolinë të thjeshtë me katër karrige, do t’i jepni një pamje ndryshe oborrit. Shihni pamjet që dritare.net sjell për ju. V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Drejtësia nuk vjen vetë po s’e kërkove. Ja si e uron Saimir Tahiri djalin për ditëlindje!

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.