Komentuesja i shkruan Arminës: S’të vjen turp, shëtit me paratë e popullit. Ja përgjigjia e saj!

Bloger-ja e famshme Armina Mevlani, po shijon javën e modës në Milano. Por nuk harron të jetë aktive edhe në rrjetet sociale, ku poston foto pa fund të veshjeve dhe jetës së saj luksoze. Por jo të gjithë komentet janë pozitive, në postimet e saj. Dje, një nga ndjekëset e saj në Instagram i ka shkruar me mllef, për shëtitjet e e Arminës jashtë Shqipërisë, duke e akuzuar atë që i organizon ato me paratë e popullit dhe që duhet t’i vijë turp para vajzave shqiptare që nuk kanë këto mundësi.

“Shetitesh poshte e larte ti me parate e populit .Dhe ste vjen aspak turp te shesesh mend ketu.Te vije pak turp nga vajzat e tjera te moshes tende qe ne vendin tend vuajne urie dhe ti slë gje pa postuar aty..”, shkruan ajo.

LEXO DHE :  Pësoi infarkt, ish-bashkëshortja e Kastros: Gjendja ime po përkeqësohet akoma më shumë!

Arminës, duket se i ka bërë përshtypje komenti, ndaj i është përgjigjur brenda një kohe të shkurtër.

“Më vjen shumë keq për ato vajza që s’kanë mundësi dhe unë ndihmoj sa më shumë të kem mundësi, por udhëtimet e mia janë pjesë e punës sime dhe të mbështetur nga njerëz me të cilët bashkëpunoj. Kjo është diçka e vështirë për t’u kuptuar në Shqipëri, por unë po investoj kohë në fushën time dhe s’ka të bëjë me asnjë person apo paratë e popullit, siç ju i quani. Unë kam fitimet e mia, me këtë punë që po bëj”, është përgjigjja e plotë e Armina Mevlanit./dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.