Komentuesja: E ke baba, apo bashkëshort? Shihni si i kthehet Emina Çunmulaj!

Modelja shqiptare, Emina Çunmulaj së fundmi ka hedhur një foto në Instagram, bashkë me të shoqin nga pushimet. Ndërkohë, modelja ka marrë shumë komente, si negative ashtu edhe pozitive. Shumë fansa të modeles e kanë komplimentuar çiftin, ndërsa të tjerë e kanë sharë.

Një ‘fanse’ ka pyetur përmes një komenti: “Më falni, ça janë, babë e bijë, apo bashkëshortë?

Të tjera komente negative si këto e pasuan pyetjen e fanses. Por edhe Emina nuk ia ka lënë ‘seen’ komentin dhe ia është kthyer:

LEXO DHE :  Ja kush është shteti ku shqiptarët do të udhëtojnë pa viza!

Edhe ti, këtë në foton tënde, çfarë e ke. Gjysh?

Më poshtë keni disa komente të tjera drejtuar modeles./K.C/dritare.net



PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.