Klaudia Pepa sërish pozon topless!

Klaudia Pepa shquhet si balerina më e mirë në Shqipëri. Pas spektaklit në Amici, ajo vazhdoi jetën dhe karrierën e saj ne Itali.

Por,  sërish mbetet një ndër femrat më të përfolura të showbizit shqiptar, për shkak të fotove nudo që ajo poston në rrjetet sociale.

LEXO DHE :  Veliaj dhe myftiu i Tiranës në shërbim të qytetarëve, në ditën e Kurban Bajramit

Edhe këtë herë ajo në Instagram ka postuar një foto ku shihet mbi krevat pothuajse nudo, duke veshur vetëm një palë çorape Gucci dhe mbathje të bardha./D.M-Dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.