Kim Kardashian detyrohet të braktisë shtëpinë, për shkak të zjarrit

Kim Kardashian u detyrua të merrte çfarë mundi nga shtëpia e saj, dhe të largohej të enjten mbrëma, për shkak të zjarrit.

Zjarri i rënë, ishte në afërsi të pronës së Kim, dhe shtëpia rrezikonte djegie, kështu ajo u largua.

38-vjeçarja i ka filmuar vetë pamjet e zjarrit, nga avioni i saj privat, dhe u shpjegon fansave nëpërmjet Instagramit se po evakuohej dhe u kërkonte të bënin lutje për Calabasas.

LEXO DHE :  Foto/ Rama dhe Veliaj në Kongres, me veshje sportive

Zjarri ka përfshirë gjithë zonën ku Kim dhe motra e saj, Kourtney, jetojnë. Të dyja janë evakuuar./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.