Kim bëri video porno, ja si reagoi Kanye West!

Kanye West ka qenë shumë i zënë këto kohë. Ai u takua me “vëllanë” e tij,  Donald Trump. Veshi  veshje me  “Make America Great Again” dhe bluzën e “Colin Kaepernick”.  Madje ai ka folur edhe për shfuqizimin e amendamentit të 13-të, Kushtetutës Amerikane,  duke pretenduar se skllavëria nuk është zgjidhje. Këto veprime të Kanye-s kanë bërë që ai të humbasë shumë fansa, por Kim e mbështet gjithmonë, ashtu si reperi atë. Ndërkohë Kim, në një intervistë për “The Messy Truth”, tha se Kanye e mbështet atë, pavarësisht videos porno që ka bërë kohë më parë.

LEXO DHE :  Ide si ta bëni hyrjen e shtëpisë, të duket si përrallë

“Ai doli kundër botës për mua, kur të gjithë i thoshin: ‘Nuk mund të lidhesh me një vajzë që ka bërë  një video me seks. Nuk mund të lidhesh me një vajzë “reality-show”. Do të ta shkatërrojë karrierën’. Të gjithë i thanë këto. Dhe ai thoshte, ‘Nuk do të më tregosh ti, se çfarë të bëj. Do të të tregoj se gjithçka është në rregull.”,- tha Kim./K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.