Kikia: Xhafaj shkatërroi imazhin e fabrikuar të policisë së Tahirit

Gazetari Mentor Kikia thotë se në “Arena” në Ora News, se ministri i Brendshëm aktual Fatmir Xhafaj shkatërroi imazhin e Policisë së Saimir Tahirit, që sipas tij rezultoi i fabrikuar.

Kikia: Xhafaj shkatërroi imazhin e policisë që kishte ngritur Tahiri dhe që e vërteta tregoi se nuk ishte një imazh real por i fabrikuar nga zyrat e PR-së. Ky konflikt politik dhe jo vetëm më i dukshëm është mes Xhafajt dhe Tahirit. Nuk e shikoj kaq të fortë se për të prodhuar këtë gurgule të madhe nga zyra e Ramës./oranews

LEXO DHE :  Foto/ Prezantuesi i Top Channel martohet me një mashkull

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.