Kikia: Ajo që ndodhi sot në Vlorë, dëshmi e vrasjes së frikës

Gazetari Mentor Kikia i ftuar në “Arena” nga Dritan Hila në Ora News, tha se ajo që ndodhi sot në Vlorës është dëshmi e vrasjes së frikës.

KikiaAjo që ndodhi në Vlorë ishte dëshmi e vrasjes së frikës. Vlora, universiteti ka qenë i fundit për pjesëmarrjen në protestë. Të Elbasanit dhe të Korçës kanë qenë masivë në protesta. Ajo që u dëshmua sot në Vlorë ishte më shumë se sa protestë  dhe tregon një lloj mllefi ndaj politikës nga Rinia./ora news

LEXO DHE :  Kush e vrau Jurgen Kurtin? Klodjana Lala: 10 të shoqëruar dhe 2 pista hetimi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.