Këto veshje të stilit të rrugës, janë trendi i këtij viti!

Stili i rrugës është shumë i preferuar nga të gjithë vajzat. Dritare.net ju sjell disa foto të veshjeve që janë që do jenë trend i këtij viti. Duke filluar nga kombinimi i xhinseve, këpucëve, xhaketave e palltove, shikoni galerinë më poshtë

LEXO DHE :  Në lidhje me Zac Efron? Selena Gomez tregon si qëndron e vërteta!

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria, klikoni këtuPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.