Këto ushqime i kemi ngrënë gjithmonë gabim  

Që të mbijetojë, njeriu duhet të hajë ushqim. Kështu që ata gatuajnë, bëjnë pazare, hanë në restorante etj. Megjithatë shumë njerëz gabojnë kur hanë ushqim dhe nuk e hanë atë në mënyrën e duhur. Edhe ushqimet kanë rregullua, të cilat duhet të zbatohen. DJa pra, dritare.net sjell për ju, ushqimet që, gjithmonë i kemi ngrënë gabim.

LEXO DHE :  Rama në ditën e Kurban Bajramit: Po rimëkëmbim xhamitë në të gjithë vendin

 Supa

Kur hani sup, dritare.net ju sugjeron  të vendosni dy lugë në anën e djathë të tasit dhe hani avash -avash. Nëse supa juaj është në një filxhan, atëherë ju mund ta pini. Për më shumë shihni fotogalerinë më poshtë./ përshtati: Kadrije Cako/ dritare.net

 Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.