Këto modele xhinsesh, do veshin vajzat gjithë vjeshtën!

Xhinsi është materiali i preferuar i të gjithëve për t’u veshur. Kjo sepse nuk del kurrë nga moda, kombinohen lehtë dhe rrinë bukur në trup.

Pavarësisht kësaj, modelet ndryshojnë çdo stinë. Dritare.net ju sjell modelet e vjeshtës, të cilat qëndrojnë më shumë te stili “boyfriend”. Shihni fotogalerinë më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  "T’i gjej djemtë për 24 orë dhe t’i vras!", si fajdexhinjtë kërcënuan denoncuesin!

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.