Këto janë zonjat mbretërore që guxuan të vishnin fustan me njërin sup zbuluar!

Fustanet me njërin sup zbuluar po bëhen përfundimisht tendenca e fundit e 2019. Hera e fundit kur zonjat mbretërore zgjodhën këtë fustan ishte mbrëmja e djeshme, ku Kate Midldelton në ndarjen e çmimeve BAFTA, veshi një fustan të bardhë, të gjatë dhe me njërin sup zbuluar.

Kate Middleton wearing a one shouldered gown at the BAFTAs 2019

Jo shumë javë më parë, të njëjtën zgjedhje bëri dhe Meghan Markle, e cila u shfaq me një fustan të zi, të gjatë dhe elegant, me njërin sup zbuluar.

LEXO DHE :  Çdo problem ka një zgjidhje, këto foto qesharake e tregojnë!

Meghan at the British Fashion Awards

Por, jo vetëm në 2019 zonjat mbretërore kanë zgjedhur të veshin të tillë modeli fustanesh. Dritare.net ju sjell më poshtë një galeri me foto e të gjithë rasteve, ku ato kanë zgjedhur fustanin me një sup zbuluar në evente të rëndësishme mbretërore. Shikoni galerinë më poshtë!/E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nuk ju shfaqet galeria, klikoni këtuPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.