Këto janë veshjet më trend të vipave, për vitin 2018

Dua Lipa Rita Ora Maya Jama Celebs Celebrities Brit Awards 2018 Red Carpet Arrivals Hollywood World Music

Veshjet e vipave gjithmonë janë pëlqyer nga ne njerëzit e thjeshtë. Por disa nga këto veshje më shumë se të tjerat. Çdo vip ka stilin e vet, ashtu si edhe çdo veshje. Për vitin 2018, vipat në mbarë botën kanë veshur veshje, të cilat do të mbeten në mendjen tuaj për një kohë të gjatë. Këto fustane, kostume, funde e bluza do të jenë trendi i këtij viti. Do të jenë veshjet më të bukura që do të vishen këtë vit, nëpër aktivitete të ndryshme si: ballo, datëlindje, pagëzime e martesa.

Dritare.net ka sjellë për ju veshjet më trend të vipae, për vitin 2018. Mos i humbisni!/K.C/Dritare.net

LEXO DHE :  Gjithçka për Notre Dame, asgjë për të varfërit, gaz lotsjellës e dhunë në Paris


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.