Këto janë shtëpitë superluksoze të yjeve botërorë

Shumë nga të famshmit e Hollywoodit janë të njohur për jetën e tyre luksoze. Nga fitimet e mëdha që marrin, shumica prej tyre ia kanë lejuar vetes që blejnë shtëpi luksoze në ishuj privatë, ose edhe në vendlindjen e tyre. “Beverly Hills” mbetet lagjja më e preferuar nga yjet për shtëpitë e tyre luksoze. Në vazhdim ju prezantojmë me disa prej shtëpive më luksoze të të famshmëve ndërkombëtarë.

Rezidenca e Rihanna-s në Beverly Hill

Rihanna ka gjithashtu edhe një tjetër shtëpi në Barbados

LEXO DHE :  8 arsye pse duhet ta vizitoni Europën

Shtëpia e Lady Gaga në Majami

Shtëpia e Julia Roberts në Havaji

Shtëpia e John Travolta-s në Florida

Rezidenca e Nicolas Cage në Los Anxhelos

 

Rezidenca e Mel Gibson në Greenwich, Connecticut – SHBA

Shtëpia e Beyoncé dhe Jay-Z në New Orleans, SHBA

Shtëpia e Gary Oldman në Los Feliz, Los Anxhelos

Shtëpia “Syri i Horusit” e Naomi Campbell në Ishullin e Kleopatres, Turqi

Shtëpia e Dwyane Wade dhe Gabby Union në Majami

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.