Këto janë modelet më të bukura të xhinseve, për meshkuj!

Të gjesh xhinset që të përshtatshme me stilin dhe personalitetit, është e vështirë. Djemtë janë pak përtacë, sa i takon veshjeve dhe modës, prandaj dritare.net ka zgjedhur që të sjellë disa nga stilet më të bukura të xhinseve për meshkujt. Shkoni në galerinë më poshtë, disa nga modelet dhe është e sigurt që njëra palë do ju pëlqejë!/E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Pashkët, ja pse data ndryshon çdo vit!

Për të parë të gjitha fotot, shkoni në www.dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.