Këto janë 10 modelet e sandaleve dhe shapkave, të verës!

Vera është stina më e bukur e vitit, sa i përket veshjes, sepse ke mundësi të  kombinosh modele nga më të ndryshmet. Mund të vishni xhinse të shkurtra dhe t’i kombinoni me bluza të lehta verore, por kur vjen puna te këmbët, gjithmonë jeni në dilemë.

LEXO DHE :  Mirela Kumbaro debat live me gazetaren: Më habite me cektësinë tënde, duhet të lexosh ca libra

Epo, dritare.net është këtu gjithmonë këtu për t’ju ndihmuar. Ne ju kemi sjellë 10 modelet më të bukura të sandaleve dhe shapkave, për këtë verë. Shikoni në galerinë më poshtë./E.B-dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.