Këto janë 10 modelet e sandaleve dhe shapkave, të verës!

Vera është stina më e bukur e vitit, sa i përket veshjes, sepse ke mundësi të  kombinosh modele nga më të ndryshmet. Mund të vishni xhinse të shkurtra dhe t’i kombinoni me bluza të lehta verore, por kur vjen puna te këmbët, gjithmonë jeni në dilemë.

LEXO DHE :  Frymëzuese/ 18-vjeçarja me protezë, e treta më e bukura në Itali

Epo, dritare.net është këtu gjithmonë këtu për t’ju ndihmuar. Ne ju kemi sjellë 10 modelet më të bukura të sandaleve dhe shapkave, për këtë verë. Shikoni në galerinë më poshtë./E.B-dritare.netLini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.