Këto foto tregojnë se pozitiviteti s’ka fund!

Kur ju mendoni se problemet janë shumë serioze dhe në disa raste vështirë se zgjidhen, gjithçka që ju duhet është vetëm një buzëqeshje.
Mjekët e dashurojnë ilaçin e “buzëqeshjes” dhe ua rekomandojnë të gjithëve. Ajo e bën sistemin imunitar më të fortë, rrit presionin e gjakut dhe zgjat jetën
Ja pra, me këtë rast dritare.net sjell për ju disa foto që tregojnë se pozitiviteti dhe buzëqeshja nuk kanë gjë që nuk zgjidhin./ Përshtati: Kadrije Çako/ Dritare.net

LEXO DHE :  Kush e beri pis, Jalin. Sherr PS-LSI


Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.