Këto foto tregojnë fuqinë e shpirtit njerëzor!

Nuk ka kufizime për mendjet njerëzore, as mure përreth shpirtit njerëzor, as pengesa për progresin tonë përveç atyre që ne vet i krijojmë.

Dritare.net do të sjellë nëpërmjet fotove njerëz që vërtetojnë se fuqia e shpirtit është më e madhe se ajo fizike dhe më e fortë se vetë ne.

LEXO DHE :  Rozana Radi ndryshon pamje, nga bjonde bëhet brune

Në galerinë më poshtë gjeni fotot që nga një kitarist pa duar e deri te shumë të tjerë që kanë arritur qëllimet e tyre pavarësisht rrethanave të jetës./E.B-dritare.net

 

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.