Këto foto qesharake tregojnë si është jeta mes një njeriu dhe një maceje

Një artiste gjermane Vernessa Himmler, ka tërhequr vëmendjen e shumë njerëzve përmes ilutrsimeve që ajo bën për momente dhe aspekte të ndryshme të jetës.

Sot dritare.net ka përzgjedhur që në këtë artikull t’ju tregojë disa foto ilustruese që tregojnë mjaftë qartë bashkëjetesën e vërtetë të njerëzve me macet.

Vetë aktorja ka dy mace në shtëpinë e saj, ndoshta dhe kjo është arsyeja që e ka nxitur për realizimin e këtyre mini pikturave.

Në ditët e sotme është shumë e lehtë të shkosh në shtëpinë e çdo kujt përmes rrjeteve sociale. Edhe Vernessa poston fotot e kafshëve në llogarinë e saj në Instagram dhe në këtë mënyrë të gjithë kanë mundësinë t’i shohin.

LEXO DHE :  Rama pranon zgjedhjet e parakohshme, ja kushti për opozitën!

Të gjithë ato njerëz që kanë mace në shtëpi e dinë shumë mirë se ndonjëherë janë të padurueshme, por gjithsesi janë të ëmbla dhe i duam.

Ditare.net ka siguruar disa nga këto foto, prandaj mos i humbisni këto mrekulli të artistes gjermane.

Në galerinë më poshtë të gjithë personat që kanë pasur ose kanë akoma një mace do gjejnë veten teksa do shohin fotot.

 

 

View this post on Instagram

 

Master of Cats 😸

A post shared by Vernessa Himmler Illustration (@vernessahimmler) onPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.