Këta njerëz e kanë rikrijuar fëmijërinë e tyre përmes fotove

Të gjithë njerëzit ruajnë nëpër albume fotografitë e fëmijërisë dhe  çdo herë kur i hapim për t’i parë na shfaqen momentet sikur po i përjetojmë në moment. Por për fatin e keq fëmijëria nuk kthehet më kurrë, ndërsa ndjesia mbahet mend përjetë.

Rikrijimi i fotografive nga e kaluara na lejon të kthehemi dhe të shohim këto kohë të ngrohta në mënyrë të ç’kujdesur  dhe të jemi fëmijë përsëri, edhe pse ndodh për pak minuta.

LEXO DHE :  Të shtëna në Mëzez, plagoset një person

Dritare.net sot në këtë artikull ju sjell 25 fotografi të vjetra që do t’ju kthejnë sërish në fëmijëri për pak momente./A.C/dritare.net

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.