Keni flokë të hollë? Ja modelet që do i bëjnë ato më voluminoze!

Nëse i përkisni kategorisë se femrave që luftojnë për të pasur flokë të bukur dhe me volum, atëherë problem qëndron se keni flokë shumë të hollë, dhe me e keqja është se nuk dini si t’i bëni ato që mos duket aq keq.

E vetmja gjë që duhet të dini është se duhet të mësoni modelet e përshtatshme, që i bëjnë flokët tuaja të duken voluminoze dhe të bukura.

LEXO DHE :  Me çorape dhe shapka në Los Anxhelos, Kim luan sërish me modën

Për këtë arsye dritare.net sjell disa modele flokësh që do ju bëjnë të dukeni më të bukura dhe do njëherë e përgjithmonë shpëtoni nga floku tepër i hollë. Hidhni një sy tek fotogaleria më poshtë./D.M-Dritare.netLini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.