Keni dhimbje gjatë seksit? Ja arsyet!

Ka shumë mënyra për ta përshkruar seksin: emocionues, relaksues, fuqizues, i kënaqshëm etj. Por këtu nuk mund të lëmë pa përmendur edhe “dhimbjen”, që shumë e ndiejnë gjatë seksit.

Rezultate imazhesh për dhimbje gjate seksit

Kur seksi fillon e ndjehet më pak, ose shkakton dhimbje, tregon se kemi të bëjmë me ndonjë infeksion bakterial ose thjesht është një çështje psikologjike. Ja pra dritare.net sjell për ju disa arsye pse keni dhimbje gjatë seksit. Për më shumë shihni fotogalerinë më poshtë!/Përshtati: Kadrije Çako/dritare.net

LEXO DHE :  Basha i kundërpërgjigjet Ramës: Nesër do e shohim kush është pashai


Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*